SİPARİŞ

Tüm fidelerimiz bizzat Zir.Mühendisi denetiminde yetiştirilmektedir ve şirketimizin tazelik garantisi altındadır. Fide  dışındaki ürünlerde tüketici kanunları gereği satın almış olduğunuz ürünleri yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Ancak Fide ve gıda ürünlerinde aynı gün içinde iade kabul edilmektedir. Ambalajı açılmış, kullanılmış veya tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürünün iadesi, orjinal ambalajı ile yapılmalıdır. Ürünü tarafımıza iade etmeden önce iade talebinizi tarafımıza e-posta yolu ( info@cilekfidecisi.com) ile olarak bildirmeniz gerekmektedir. 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kurye yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa ürünü teslim almayınız.. www.cengiztarim.com ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürünü iade alamamakta serbesttir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, sipariş tarihinden itibaren en geç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde ulaşım ücreti müşteri tarafından ödenecektir.
Siparişin iptali:
Siparişiz hazırlanmamış veya yola çıkmamışsa iptal edilebilir, ayrıca teslimatın şirketimizden kaynaklanan bir nedenle zamanında yerine ulaşmaması durumunda sipariş iptal edilebilir.

 

Siparişlerinizi

0532 716 9774 nolu cep telefonuna yapabileceğiniz gibi “bize ulaşın” sayfasındaki iletişim formunu doldurma suretiyle yada info@cengiztarim.com  adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

Üretim sınırlı olduğundan ön sipariş verip fidelerinizi rezerve edebilirsiniz.

 

Ziraat Mühendisi :

Cengiz DİLEK